Zahradybazeny.cz | Údržba bazénů
ZAHRADYABAZENY.CZ

Bazény

Bazén je příjemným osvěžením během horkých dnů, zdrojem zábavy pro vaše děti a relaxace pro dospělé. Aby vždy přinášel radost, musí být bazén dobře udržován. Starosti s údržbou bazénu ponechte nám a užívejte si jen radost z křišťálově čisté vody.

Bazény1
Bazény2
Bazény3

Vyčištění bazénu od mechanických nečistot

Vyčistíme bazén od mechanických nečistot, jako jsou usazeniny, písek, napadaní živočichové apod. Čistíme všechny typy a velikosti bazénů.


Chemické ošetření vody

Změříme důležité hodnoty vody, pH, obsah chlóru (volného, vázaného), obsah minerálních látek a kovů. Ošetříme bazenovou chemií tak, aby se netvořila řasa a voda byla stále průzračná.


Výměna filtračních písků

Zkontrolujeme a připravíme filtrační zařízení. Ověříme těsnost filtru, případně vyměníme těsnění filtrace. Doplníme nebo vyměníme písek ve filtrační nádobě.


Zazimování a odzimování bazénů

V rámci zazimování bazénu odpustíme vodu, vyčistíme dno, odpojíme a vyčistíme filtrační zařízení a skimmer. Vše následně zakonzervujeme.

Při odzimování bazénu zkontrolujeme a připravíme filtrační zařízení. Doplníme nebo vyměníme písek ve filtrační nádobě. Zkontrolujeme, případně vyměníme těsnění filtrace, bazén vyčistíme, zkontrolujeme a vyčistíme skimmer, dopustíme vodu a chemicky ji upravíme na sezónu.


Možnost stavby nadzemních bazénů typu Azuro


Poradenství v oblasti bazénů a všeho, co k bazénu patří


Ceník

Možnost individuálního paušálního poplatku a vypracování plánu v případě pravidelné údržby.

490,-Kč/hod./technik. + použité přípravky

Služba Cena
Doprava 17,- Kč/km
Účtujeme pouze cestu k vám.
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů spojených s údržbou zahrad a bazénů - jednorázovou i pravidelnou péči o trávníky, rizikové kácení stromů, čištění, zazimování a odzimování bazénů nebo úklidových prací domů a bytů nás neváhejte kontaktovat.


Zavolejte nám

Spojte se s námi.

736 519 680
Profesionalita   /   pečlivost   /   spolehlivost   /   osobní přístup   /   tradice od r.1998